تهران – میدان امام حسین – دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور

  • ieee@stvc.ir
  • 02177158703

سومین تی تاک شمسی پور

سومین رويداد IEEE Tea Talk شمسي پور با محوريت مهارت هاي ارتباطي و سخنراني امير زمانيها در سالن کنفرانس دانشکده شهيد شمسي پور برگزار شد . شاخه IEEE شمسي پور با همکاري و حمايت گروه پژوهش دانشکده فني و حرفه اي شهيد شمسي پور سومین دورهمي دوستانه تی تاک شمسي پور را با شعار ” الگوريتم راه رشد ” برگزار کرد .

در اين برنامه که با حضور 30 نفر از اساتيد و دانشجويان الکترونيک ، کامپيوتر و ICT برگزار شد؛ امير زمانيها مدرس ارتباطات ، به بررسي روش هاي برقراري ارتباط موثر و مرور تکنيک هاي ارتباطي پرداخت. بيان ساده ، انتقال تجربيات و دسته بندي موضوعي از ويژگي هاي ارائه استاد زمانيها مي باشد که رضايتمندي حاضرين را به همراه داشت.دومين رويداد شاخه IEEE با استقبال علاقمندان در رشته هاي مديريت و روانشناسي همراه بود که نشان مي دهد توجه افراد به برنامه هاي علمي IEEE رو به افزايش است و با تصميم هيئت رئيسه شاخه امکان حضور عموم علاقمندان در برنامه هاي شاخه آزاد مي باشد.

محسن رضوانيان مشاور محترم شاخه IEEE شمسي پور پس از پخش ويدئوي IEEE Strategic Plan تاکيد کردند : موسسه IEEE در جهان اهداف متعالي را دنبال مي کند و شاخه IEEE شمسي پور نيز بدليل بازخوردي که از دانشجويان فني مهندسي به ويژه رشته برق و کامپيوتر داشته است تلاش مي کند به موضوع مهارت هاي نرم يا Soft skills بيشتر توجه نمايد و دورهمي هاي علمي مناسبي در آينده برنامه ريزي خواهد شد . مدرس گروه الکترونيک و کامپيوتر دانشکده ، ايجاد جوامع علمي فعال و شبکه سازي ، تقويت نوآوري و بهره مندي از فناوري هاي جديد را از جمله اهداف IEEE برشمردند و خاطر نشان کردند: اميدوارم اکوسيستم دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاه فني و حرفه اي بتواند با نگاه بين المللي در فضاي کسب و کار ايران تاثير گذاري بيشتري داشته باشند.

علاقمندان به کسب اطلاعات بيشتر در زمينه برنامه هاي علمي شاخه IEEE شمسي پور مي توانند صفحات مجازي اين شاخه را در شبکه هاي اجتماعي و پيام رسان ها با شناسه ieeestvc@ دنبال کنند.